Sıkça Sorulan Sorular

Magicwave nedir? Kimler kullanır? Nasıl çalışır? Aklınızdaki soruların cevapları burada.

Magicwave inceltici tayt, bir korse değildir. Yumuşak bir yapıya sahiptir, ürünün yumuşaklığı opak çorap yumuşaklığındadır. Taytı kıyafetlerin içine giyebileceğiniz gibi; tuniklerin, elbiselerin altına da rahatlıkla giyebilirsiniz.

Magicwave bir kozmetotekstil ürünüdür. Bünyesinde barındırdığı aktif içerik, sarı papatya özü ve biber özütünden oluşmaktadır. Aktif kozmetik içeriğin daha uzun süre taytta barınabilmesi için aktif kozmetik içerik, bir kozmetotekstil teknolojisi olan mikrokapsüllerin içerisine hapsedilir. Böylece aktif kozmetik içerik uzun süre taytta muhafaza edilir.

Magicwave inceltici tayt, fiziksel aktivite ve diyet ile desteklendiğinde etkisini daha fazla gösterir. Selülit görünümünde azalmaya ek olarak bir ila iki beden daralma görülür. Bunun dışında yoğunluktan dolayı fiziksel aktivite yapamayan kişilerin, diyet ile beraber Magicwave inceltici taytı kullanması durumunda da tayt etkisini gösterecektir. Ancak etkisini göstermesi daha uzun zaman alacaktır. Fiziksel aktivite ve diyet ile beraber kullanımda 20-25 günde bir ila iki beden daralma gözlenir. (Taytın etki süresi ve etkisi, kişiden kişiye farklılık gösterebilir.)

Magicwave inceltici taytın etkisini gösterebilmesi için ara vermeden 20 gün giymelisiniz. Taytın etkisi ve etki süresi tüm kozmetik ürünlerde olduğu gibi kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Günlük en az 8 saat giyilmesi gerekmektedir.

Elbette, hem erkekler hem bayanlar rahatlıkla kullanabilir.

Magicwave inceltici tayt, kilo kaybında etkisini göstermez. Vücudunuzun daha sıkı, toplu ve ince görünmesinde yardımcı olur. Taytın, tartıda azalmaya etkisi yoktur. Elbette diyet ve fiziksel aktivite ile beraber kullanıldığında zayıflama olacaktır, ancak bu kilo kaybı tayttan değil fiziksel aktivite ile beraber yapılan diyetten kaynaklıdır. Daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt elde etme konusunda da Magicwave inceltici tayt yardımcı olmaktadır. Selülit görünümünde azalmaya ve derli toplu bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

MagicWave inceltici taytlar, vücuttaki fazlalıkları uzaklaştırmak için üretilmiş veya birden fazla etken maddenin gün boyunca yavaş yavaş salınarak cilt üzerinde inceltici etki sağlayan kozmetotekstil bir üründür. Kozmetotekstilde ciltte etkisini gösteren etken maddelerin kumaşa enjekte ediliş metodları farklılık gösterebilir. En bilineni mikrokapsül teknolojisidir. Ayrıca nanokapsül teknolojisi ile de bu maddeler kumaşa enjekte edilebilmektedir. Aktif kozmetik içerik herhangi bir kapsül içine konulmadan direk kumaşa enjekte edilse, taytlar tüketiciye gidemeden bu aktif maddeler yok olur. Aktif kozmetik içeriği korumak amacıyla kapsül teknolojisi geliştirilmiştir. Mikrokapsüllere hapsedilen aktif içerik, kinetik enerji ile parçalanır ve aktif içerik açığa çıkar. Tayt giyildikten sonra hareket edildiğinde parçalanan mikrokapsüllerden çıkan aktif kozmetik içerik cilde nüfuz eder. Böylece cilt yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya kavuşur.

MagicWave dokusu özel olarak harmanlanmiş polikasid ve elastan ipliklerden, petek doku tekniği ile oluşmuştur. Bu teknik kullanıcıyı rahatsız etmeden incelitici etkisi gösterir.

MagicWave ürünlerini; hızlı incelmek isteyenler, spor yapanlar, bedenini sıkılaştırmak isteyenler, selülit görünümünden kurtulmak isteyenler rahatlıkla kullanabilir.

MagicWave ürünlerini; bitkisel ürünlere alerjisi olanlar, 18 yaşından küçükler, hamileler ve çocuklar kullanamaz. Kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Günün hareketli saatlerinde en az 8 saat süre ile giyilmelidir. İlk on gün hızlı etki elde edilecek günlerdir. Kozmetik etki yirmi yıkama boyunca azalarak devam edecektir. İsterseniz dış kıyafet olarak giyebilirsiniz.
Aynı zaman da dış kıyafetinizin altında da rahatlıkla giyebilirsiniz.

MagicWave İnceltici tayt çamaşır makinasında 30 derece hassas programda (600 devir) yıkanmalıdır. Elde yıkama yapılması tarafımızca tavsiye edilmez. Tayt çok hassas olduğundan elle yıkama sırasında çok sıkma yapılabilmektedir, bu da taytın ömrünün kısalmasına sebep olur. Kurutma makinasında kurutma yapılmamalı ve kuru temizlemeye verilmemelidir. Sererek (koltuk gibi yüzeylere) kurutunuz. Ütü yapmayınız. Ağartıcı ve yumuşatıcı kullanmayınız. MagicWave inceltici taytlar çok hassas oldukları için iyi bakılmalıdır, böylece taytınızın ömrü daha uzun olacaktır.