MAGIC WAVE NEDİR?

Magic Wave bitkisel içerikli kozmetik aktif içerik ile dikişsiz (seamless) üretim tekniği ile üretilen taytın birleşimidir. Düzenli egzersiz ve diyet ile zayıflamaya yardımcı, inceltici ve selülit görünümünü azaltıcı özelliklere sahiptir.

Düzenli kullanım ile selülit görünümünde azalma sağlar. Diyet ve egzersiz ile desteklendiğinde etki süresi azalmakta, etkisi ise artmaktadır.

MAGIC WAVE NASIL ÇALIŞIR?


DETAYLI BİLGİLER


null

TESTOLOJİ

Magic Wave 2 yıldır sadece Network Marketing sistemiyle toplam 50.000 adetten fazla satılmıştır. Kullanıcıların %98’ ine yakını 1 ya da 2 beden inceldiğini, %95’e yakını sıkılaştığını, %97’ye yakını selülit görünümünün belirgin şekilde azaldığını, %95’e yakını pürüzsüz bir cilde kavuştuğunu beyan etmiştir.

null

TEKNOLOJİ

Magic Wave taytlar, yeni teknoloji olan Seamless (Dikişsiz) tekniği ile üretilmektedir. Taytların üretiminin son basamağında kozmetik aktif içerik tayta mikrokapsüller ile nüfuz ettirilir. Gün içinde yapılan egzersizler sonucu mikrokapsüller parçalanır ve içindeki kozmetik içerik açığa çıkar ve gün boyu cilde nüfuz eder.

null

KOZMETOTEKSTİL NEDİR?

Kozmetik ve tekstilin birleşimi, yepyeni bir Alana verilen isimdir. Kozmetotekstil, vücudun çeşitli dış bölgeleri ile temasta bulunan ve dış görünümü değiştirme amacıyla üretilen ve tüketiciye sunulan tekstil ürünleridir. Yaşlanmayı geciktirici, inceltici, nemlendirici gibi farklı etkileri olabilmekle birlikte, bu etkilerin tek bir üründe birleşmesi de söz konusu olabilmektedir.

SELÜLİTE SON


Selülit kremleri ile vakit kaybetmeyin. Magic Wave İncelten Serisi, içeriğindeki sarı papatya özü ile yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Selülit görünümünde azalma, yumuşak ve nemli bir cilt elde etme konusunda etkilidir.

MAGIC WAVE İNCELTEN SERİSİ’Nİ KİMLER KULLANABİLİR?

Magic Wave ürünlerini; hızlı incelmek isteyenler, spor yapanlar, bedenini sıkılaştırmak isteyenler, selülit görünümünden kurtulmak isteyenler rahatlıkla kullanabilir.

MAGIC WAVE İNCELTEN SERİSİ’Nİ KİMLER KULLANAMAZ?

Magic Wave ürünlerini; bitkisel ürünlere alerjisi olanlar, 18 yaşından küçükler, hamileler ve çocuklar kullanamaz. Kullanımı tavsiye edilmemektedir.