HAKKIMIZDA

Yirmi beş yıllık tekstil deneyiminin ardından, gelişen dünyada yeni bir teknoloji olan teknik tekstil konusunda hizmet verdiğimiz firmamız Yaren Tekstil’I 2006 yılında kurduk. Yeniliklere açık dünya görüşümüz ile beş yıl önce, kozmetotekstil ürünlerini keşfettik ve bu konuda ülkemizin eksikliğini gördük. Türkiye’de inceltici özelliğe sahip tekstil ürünlerini üreten ilk firmayız. Ve halen de yeni teknolojileri araştırmaya, yeni ürünlerle bunları Türkiye’ye kazandırmaya devam ediyoruz.

Firma

Yirmi beş yıllık tekstil deneyimi ve tekstil teknolojileri araştırmamızın ardından Türkiye’de ilk defa Nano tekstil temizlik bezlerini ürettiğimiz firmamız Yaren Textile’ı 2006 yılında kurduk. Firmamızı kurduğumuz yıldan ve öncesinden itibaren farklı teknoloji arayışımızı sürdürdük ve 2012 yılında Magic Wave İncelten Serisi’nin ilk meyvesi olan MW Tayt’ı ürettik. Müşteri talepleri doğrultusunda 2014 yılında da MW Kapri’yi ürettik ve halen de ürün portföyümüzü genişletmekteyiz.

Misyon

Müşteri memnuniyeti, kozmetotekstil sektöründe beş yıllık deneyim ve yüksek kalite, firmamızın taviz vermediği önemli değerlerdir.

Vizyon

Tekstil sektöründe edindiğimiz deneyimler ile yeni teknolojileri Türkiye’de ve ilerleyen dönemde dünyada ilk üreten, bu yeni teknolojileri tekstile adapte eden ilk firma olmak hedefindeyiz.

0
+
Memnun Müşteri
0
Yıllık Tecrübe

Çalıştığımız Firmalar